ZEUS s.r.o.


Nám SNP 13
P. O. BOX 265
814 99 Bratislava 1
http://www.zeus-braun.sk
Tel. +421/ 903 228 720
Tel. +421/2/206 55 508
E-mail: zeus-braun@slovanet.sk

Plnky do bonbónov

TINTORETTO

Biely ganache na báze bielej čokolády a smotany do praliniek i základných tortových plniek.Základná plnka do praliniek s dlhou trvanlivosťou. Stabilizovaná tukom. V kombinácii s dezertnými pastami ponúkaju nespočetné množstvo chutí pre vaše pralinky. Trvanlivosť plnky s DP je až 3 mesiace.

Aktuálnu ponuku a sortiment nájdete tu

Base Neutral

plnky do praliniek, na alkoholovej báze. Vďaka týmto plnkám budú mať vaše pralinky az 3 mesačnú spotrebu, avšak dosiahnutej bez použitia konzervantov. Unikátnym pomerom alkoholu a ostatných surovín z belgickej dielne ohúrite aj Vy svojich zákazníkov. Okrem neutrálnej chuti môžete využiť aj plnku s príchuťou Marc de Champagne alebo jemný kávový likér.

Aktuálnu ponuku a sortiment nájdete tu

Krajina pôvodu: Belgicko

Orechové pasty a nugát

Nugátové plnky od najväčšieho výrobcu čokolády na svete. V spojení s kvalitnými orechmi z celého sveta si môžete dopriať lahodný nugát kedykoľvek.Pre odborníkov, ktorí chcú pripraviť svoju vlastnú orechovú plnku alebo nugát, ponúkame výber orechových pást z rôznych častí sveta.Doprajte si tie najkvalitnejšie pistácie z Íranu, alebo pekanové orechy zo srdca USA.

Aktuálnu ponuku a sortiment nájdete tu

Gianduja

Na báze najkvalitnejších lieskových orechov.

Creme Dell´Artigiano

krémy na pečenie koláčov a tortových dezertov

Pailleté feuilletine

Francúzske palacinky,chrumkavý akcent pre všetky krémy a plnky

Krajina pôvodu všetkých produktov: Belgicko