ZEUS s.r.o.


Nám SNP 13
P. O. BOX 265
814 99 Bratislava 1
http://www.zeus-braun.sk
Tel. +421/ 903 228 720
Tel. +421/2/206 55 508
E-mail: zeus-braun@slovanet.sk

Čokoláda

Biela čokoláda

Callebaut ponúka široký výber vynikajúcich chutí bielej čokolády, od sladkej po krémovú, či s jemnou karamelovou príchuťou. Každé zloženie je jedinečné a pozostáva z najkvalitnejších prísad : kakaové maslo, sušené mlieko, cukor a vanilka alebo vanilín. Tieto jedinečné čokolády so svojou typickou chuťou Callebaut možno vyrobiť iba starostlivým zmiešaním jednotlivých zložiek v špecifickom pomere predpísanom v recepte s trpezlivosťou a presnosťou. V pestrosti viskozity ľahko nájdete perfektnú bielu čokoládu pre vašu potrebu.

Mliečna čokoláda

Callebaut ponúka široký výber fantastických chutí mliečnej čokolády, od výraznej kakaovej chuti až po dokonalú chuť mlieka, či čokoládu s jemným karamelovým akcentom. Každé zloženie je jedinečné a obsahuje najkvalitnejšie prísady : kakaovú hmotu, kakaové maslo, sušené mlieko, cukor a vanilku alebo vanilín. Tieto jedinečne čokolády s typickou chuťou Callebaut možno vyrobiť iba starostlivým miešaním jednotlivých zložiek a špecifickým pomerom s trpezlivosťou a presnosťou. V pestrosti viskozity ľahko nájdete perfektnú mliečnu čokoládu pre vašu potrebu.

Tmavá čokoláda

Callebaut ponúka široký výber senzačných chutí tmavej čokolády: od mimoriadne horkej až po sladkú. Každé zloženie je jedinečné a obsahuje najkvalitnejšie prísady: kakaovú hmotu, kakaové maslo, cukor a vanilku alebo vanilín. Tieto jedinečné čokolády s typickou chuťou Callebaut možno vyrobiť iba starostlivým zmiešaním jednotlivých zložiek v špecifickom pomere predpísanom v recepte s trpezlivosťou a presnosťou. V pestrosti viskozity si ľahko nájdete perfektnú tmavú čokoládu pre vašu potrebu.

Krajina pôvodu: Belgicko

Aktuálnu ponuku čokolád najdete na našich stránkach www.cokolady.sk