ZEUS s.r.o.


Nám SNP 13
P. O. BOX 265
814 99 Bratislava 1
http://www.zeus-braun.sk
Tel. +421/ 903 228 720
Tel. +421/2/206 55 508
E-mail: zeus-braun@slovanet.sk

White Icing

Dlhodobo najkvalitnejšia poťahová hmota na trhu

Hrajte sa s tvarom, štruktúrou a farbou!

Odteraz môže príprava torty dokonca presiahnuť vašu predstavivosť. S dekoračnou hmotou White Icing od firmy Callebaut môžete realizovať všetky svoje neuveriteľné a neobyčajné nápady. Od snehobielej svadobnej torty snov až po nezvyčajné farebné narodeninové dezerty – všetko je možné!

Perfektná poťahová a dekoračná hmota!

White Icing je biela dekoračná hmota na poťahovanie svadobných tort, narodeninových dezertov a ostatných nápaditých cukrárskych výrobkov. Vďaka špeciálnemu zloženiu je belšia a elastickejšia ako väčšina ostatných pást. Jej pokrokové technické vlastnosti a lahodná chuť sú zárukou pre vytvorenie veľkolepých kreácií pri „modelovaní a stylovaní dezertov“.

 

Na tvarovanie, poťahovanie a modelovanie Dekoračná hmota White Icing má rozličné použitie:

  • poťahovanie dezertov akéhokoľvek tvaru – vďaka svojej elasticite
  • veľmi detailné tvarovanie – vďaka mimoriadne jemnej a rovnorodej štruktúre
  • modelovanie jemných kvetov a ozdôb – rýchlo stvrdne

 

Výnimočné technické vlastnosti Okamžité použitie – aby hmota zmäkla, je potrebné iba ľahké miesenie Veľmi elastická – elastickejšia a pružnejšia ako marcipán Ľahké tvarovanie, krájanie a vaľkanie (vopred posypať kukuričným škrobom) Možnosť farbenia a/alebo aromatizovania. Pri tropických teplotách nedeformuje svoj tvar, nerosí sa a netečie. Použitie pri izbovej teplote, Krajina pôvodu Švajčiarsko

Aktuálnu ponuku White Icing nájdete tu.

icingpostup.jpg, 95 kB